Trükireklaam

Trükireklaam

AS Eesti Meedia kontserni kuulub Eesti suurim päevaleht Postimees, Tartu Postimees, Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Lõuna-Eesti Postimees. Läbi meie trükikanalite on kliendil võimalik kõnetada 176 400 lugejat üle Eesti.

Ajaleht Postimees:

Päevaleht Postimees ilmub kuuel päeval nädalas, esmaspäevast laupäevani. Postimees on  Eesti loetavaim päevaleht kõnetades 176 400 lugejat päevas. 

Äripäeviti on ajalehe Postimehe tiraažiks 44 800. Laupäeviti on klientidel aga võimalus jõuda  52 200 tiraažini. Laupäeviti ilmuv Postimees Nädalavahetus toob lugejateni lisaks uudistele ka pikemaid olemus- ja arvamuslugusid, nädalasündmuste ja tegijate kokkuvõtteid, huvitavaid persoonilugusid, moe- ja iluuudiseid ja veel palju muud sisukat lugemist.Lisaks Postimees Nädalavahetusele ilmub laupäeviti ka Arvamuse ja kultuuri leht ning nädalalõpu lisa  Arter.

Eesti Meedia põhitoodete hulka kuulub ka vanaemale elanikkonnale suunatud lisaväljaanne 60+. Tegemist on väljaandega, mis jõuab 64 400 lugejale ja levib Eesti Meedia maakonnalehtede vahel.

Kes on ajalehe Postimees lugeja?

Lojaalne lehelugeja (91% lehe lugejatest tellijad), keskmisest kõrgema sissetulekuga, haritud inimene. Lugeja kes huvitub ja kellele läheb korda, mis toimub Eestis ja võõrsil.

Miks kasutada ajalehte Postimees enda kampaaniates?

  • Suurim ja loetavaim kvaliteetpäevaleht Eestis.
  • Postimehel on kõige rohkem lehtedest ostujõulist lugejaskonda vanuses 30-54.
  • Postimehel on kõige enam harituid lugejaid.

 

Maakonnalehed:

AS Eesti Meedia  maakonnalehed on loetavamad lehed oma piirkonnas. Parima katvuse saad meiega  Tartus ja Tartumaal (Tartu Postimees) Pärnus ja Pärnumaal (Pärnu Postimees), Viljandis ja Viljandimaal (Sakala), Rakveres ja Lääne-Virumaal (Virumaa Teataja), Paides ja Järvamaal (Järva Teataja), Valgas ja Valgamaal (Lõuna-Eesti Postimees). Läbi maakonnalehtede on Teil võimalik kõnetada  43 000 lugejat. Lisaks piirkondlikele lehtedele anname korra nädalas neljapäeviti välja maamajandust edendavat erinumbrit Maa Elu, mille lisame nii enda maakonnalehtede kui ka Postimehe põhilehe vahele.

 

Trükireklaami tellimine

Ajaleht Postimees:

telefon: 666 2445

e-mail: reklaam@postimees.ee