Veebireklaam

Veebireklaami hinnakirjaga on võimalik tutvuda siin.

Postimehe veebiväljaannete reklaamipinnad võimaldavad reklaamida mistahes toodet, ettevõtet või tegevusala. Reklaamiagentuuride meediaplaanides on Postimees alati esimese kahe põhilise reklaamikanali hulgas. Juhul, kui oled planeerimas internetireklaami, siis konsulteerige kindlasti eelnevalt Postimehe reklaamispetsialistiga, kes oskab teile anda mitmekülgset abi leidmaks sobivaim reklaamikanal.

postimees.ee on uudisteportaal, kus kajastatakse päevakajalisi eesti- ja välismaiseid uudiseid ning arvamusi. Uudisteportaal koondab endas lisaks Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Järvamaa ja Valgamaa kohalikest uudistest kirjutavaid portaale, arvamus-, kultuuri-, meelelahutus-, naiste-, majandus-, tarbija-, tervise-, kodu-, tehnika, spordi- ja ilmaportaali. Postimehel on ka vene- ja ingliskeelsed uudisteportaalid rus.postimees.ee ja news.postimees.ee.

tartu.postimees.ee on Tartu linnaportaal, mis kajastab linnas toimuvat nii sõnas kui pildis.

tallinncity.postimees.ee on populaarseim Tallinna linnainfot ja pealinna sündmusi kajastav infoportaal. Lisaks linnas toimuvale kajastatakse linnaelu alates uutest poodidest ja söögikohtadest kuni esietenduvate teatrietenduste ja esilinastuvate filmideni välja.

arvamus.postimees.ee – värsked arvamuslood ühiskondlikel teemadel, päeva karikatuurid, kommentaarid, online-väitlused ning palju muud.

majandus.postimees.ee on Eesti inforikkaim majandusportaal, mis on mõeldud majandusest huvitatud inimestele. Portaalist on võimalik lugeda lisaks olulistele majandusuudistele ka analüüse ja arvamusi.

maailm.postimees.ee on on uudisteportaal, kus kajastatakse päevakajalisi välismaiseid uudiseid ning arvamusi.

kultuur.postimees.ee on portaal, kus kajastame olulisimaid kultuurisündmusi meil ja mujalt.

tarbija.postimees.ee on Eesti populaarseim tarbijatele suunatud infoportaal, kust tavatarbija saab kasulikke näpunäiteid ja lugeda tarbijatele suunatud uudiseid.

elu24.postimees.ee on särav, glamuurne ja põnev meelelahutusportaal, kus kajastatakse nii kodumaiste- kui välismaiste staaride tegemisi ja kõike meelelahutusega seonduvat.

sobranna.postimees.ee on naistele suunatud portaal, kus kirjutatakse kõigil naisi huvitatavatel teemadel: ilu, mood, tervis, suhted, seks, karjäär, pere, elustiil, huvitavad inimesed, toit ja arvamused. Lisaks on läbi portaali võimalik nõu küsida oma ala ekspertidelt.

sport.postimees.ee on spordiinfoportaal, kus lisaks uudistele ja pildigaleriidele on võimalik vaadata erinevaid otseülekandeid nii Eesti kui ka välismaistest spordivõistlusest.

tervis.postimees.ee on portaal, kus kirjutatakse huvitatavatel tervisega seonduvatel teemadel.

ilmajaam.postimees.ee on kõige täpsem ja inforikkaim ilmakeskkond Eestis, mis on tehtud koostöös Norra suurima ilmalehe yr.no-ga. Lisaks eestikeelsele ilmalehele on olemas ka venekeelsetele lugejatele suunatud ilmaleht prognoz.postimees.ee.

limon.postimees.ee on venekeelne särav, glamuurne ja põnev meelelahutusportaal, kus kajastatakse nii kodumaiste kui välismaiste staaride tegemisi ja kõike meelelahutusega seonduvat.

rus.postimees.ee on vene lugejatele suunatud uudisteportaal, kus kajastatakse kõiki päevakajalisi uudiseid Eestist ja välismaalt.

news.postimees.ee kajastab inglise keeles olulisemaid Postimehes ilmunud uudiseid ja lugusid.

maaelu.postimees.ee pakub Eesti suurima trükiarvuga lehes ilmuvaid lugusid ettevõtlikule maainimesele, peegeldab ehedat maa- ja metsaelu ning räägib probleemidest maainimeste endi suu läbi.

arvamus.postimees.ee on värsked arvamuslood ühiskondlikel teemadel, nõtkelt sõnastatud mõtted ja ideed Eesti arvamusliidrite kolumnides, ajakirjanike kommentaarid, karikatuurid ning palju muud.

tervis.postimees.ee on värskeid terviseuudiseid pakkuv portaal, kust tervisest hooliv inimene leiab uut ja huvitavat infot. Portaal annab nõu, kuidas tervist hoida ja tervelt elada.

kodustiil.postimees.ee on portaal inimesele, kes on huvitatud kõigest koduga seonduvast, alates värsketest uudistest kodukinnisvara valdkonnas lõpetades sellega, kuidas kodus ise remonti teha. Pealekauba palju häid ideid, inspiratsiooni ja nõuandeid.

reisile.postimees.ee pakub reisihuvilistele lugusid kirevast maailmast alates põhjalikest reisikirjadest kuni uute huvitavate avastusteni. Portaalist leiab soovitusi nii odavatest reisipakkumistest ja kindlustuse valimisest kuni kohvri pakkimise ning lennuhirmust ülesaamiseni.

lemmik.postimees.ee on mitmekülgne loomaportaal, mis toob lugejani lemmikloomadega seotud uudiseid, nõuandeid, põnevad pilte ja meeleolukaid videoid.

heureka.postimees.ee ühendab teaduse ja ajaloo. Portaalist leiab nii värskeid teadusuudiseid kui tagasivaateid põnevatesse ajaloosündmustesse.

maitsemeel.postimees.ee  pakub värvikaid uudiseid ning sisulisi lugusid sedavõrd loomingulisest ja mängulisest, samas meid kõiki puudutavast maailmast, nagu seda on toit ja toidukultuur.

tv.postimees.ee

kinoportaal.postimees.ee

pohjarannik.postimees.ee Ida-Virumaa inimesele suunatud portaal, mis kajastab maakonnas toimuvat nii sõnas kui pildis.

Veebireklaami tellimine

telefon: +372 666 2230

e-mail:  veebireklaam@postimees.ee

 

Veebireklaami tellimine Põhjarannikusse:

telefon: +372 335 4450

e-mail: reklaam@pohjarannik.ee